Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
10.08.2018 17:29

В ОДА обговорюють шляхи погашення заборгованості підприємств


В обласній адміністрації напрацьовували шляхи погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску та платежів до Пенсійного фонду України підприємствами області.

Обговорення відбулось на нараді під керівництвом першого заступника голови ОДА Віталія Коваля за участі керівників підприємств-боржників, а також представників Пенсійного фонду в області, фіскальної і виконавчої служб та інших структур.

Заслухали, зокрема, 4 підприємства, котрі прибули до обласної адміністрації. Це: ПАТ "Черкасиобленерго", КП "Черкасиелектротранс" Черкаської міської ради", ДП НАК "Надра України" "Центрукргеологія" та КП Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства. Не з’явились на розгляд ТОВ "Смілаенергоінвест", ФК "Техвоєнсервіс" "Черкаський автомобільний ремонтний завод" та АТ "Черкаський приладобудівний завод".

Так, у ході засідання представники ПАТ "Черкасиобленерго", борг до фіскальної служби яких сягає 4 млн грн, зауважили, що на сьогодні встановлений механізм обов’язкової сплати підприємством коштів до ДП Енергоринок, а це 35 млн грн щомісячно, не дає змоги сплачувати ЄСВ.

За словами представників підприємства, цей механізм мають переглянути за тиждень в столиці на спільному засіданні з фахівцями НКРЕКП, ДП Енергоринок, Фонду Держмайна, а також керівництва Уряду. Натомість борг до Пенсійного фонду підприємством КП "Черкасиелектротранс", що становить 3,8 млн грн, сподіваються ліквідувати за рахунок коштів місцевого бюджету Черкас.

Для цього необхідним є схвальне рішення депутатів Черкаської міської ради. На позитивне рішення депутатів селищної ради про погашення боргу зі сплати єдиного внеску в понад 500 тис. грн сподіваються і на підприємстві Драбівське виробниче управління житлово-комунального господарства.

У той же час ДП НАК "Надра України" "Центрукргеологія" має близько 1 млн грн боргу зі сплати ЄСВ та пояснює це малою кількістю замовлень і сезонністю робіт. Віталій Коваль зазначив, що відповідні листи про сприяння у вирішенні питання погашення заборгованості на зазначених вище підприємствах найближчим часом спрямують до місцевої влади. Водночас рекомендував фахівцям ДП НАК "Надра України" "Центрукргеологія" за можливості розширювати перелік проектних робіт, що виконує підприємство, аби мати більшу кількість замовлень і в результаті – дохід.

– Питання із заборгованістю на підприємствах маємо вирішувати спільно. Тож, я вимагаю максимальних зусиль, – зауважив перший заступник. – Ми, як влада, завжди готові сприяти цьому, зокрема через консультації з центральними органами влади та місцевими радами. Так само сподіваюсь на можливості профільних служб та ініціативу самих підприємств. Мусимо усвідомлювати, що борги підприємств – це не лише недоотримані Фондом кошти. Це і втрачений страховий стаж працівників цих виробництв. Тож, відповідальність – надзвичайно висока. Між тим, раджу керівникам підприємств вже найближчими днями знайти варіанти для розробки графіків погашення заборгованості, та погодити їх з Пенсійним фондом. І вже у вересні пропоную провести чергове засідання та проаналізувати результати поставлених завдань.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100