Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
03.07.2018 16:37

У сільській раді аудитори виявили порушення на суму 500 тис. грн


Працівникам Сільської ради було зайво виплачено заробітну плату, сплату єдиного соціального внеску на загальну суму 125,2 тис. грн.

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії Червонослобідського сільського бюджету та окремих питань фінансово-господарської діяльності Червонослобідської сільської ради (далі – Сільська рада, Установа) виявили фінансових порушень на загальну суму 500 тис. грн. Контролем охоплено період з 01.06.2015 по 31.01.2018.

Зокрема, виявлено, що до актів виконаних робіт за укладеними договорами між Сільською радою та комунальними підприємствами Червонослобідської сільської ради включено витрати, які не підтверджені первинними документами, що фіксують факти здійснення господарських операцій, а саме: відсутні товарно-транспортні накладні, шляхові листи, табелі обліку робочого часу, що призвело до завищення вартості наданих послуг на суму 130 тис. грн.

Між тим, працівникам Сільської ради було зайво виплачено заробітну плату (посадового окладу, премії, індексації, матеріальної допомоги на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань, відпускних, надбавки за високі досягнення), сплату єдиного соціального внеску на загальну суму 125,2 тис. грн.

Серед інших порушень фінансової дисципліни було виявлено нестачу товарно-матеріальних цінностей, завищення вартості виконаних будівельних робіт, зайве нарахування та виплату заробітної плати сумісникам за час перебування їх на лікарняному за основним місцем роботи.

Також ревізією встановлено, що отримані від батьків кошти на оплату 40% вартості харчування дітей у дитячих навчальних закладах не були спрямовані в повному обсязі на відшкодування проведених витрат з придбання продуктів харчування за рахунок загального фонду бюджету на загальну суму 80,3 тис. грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам Сільська рада вже відшкодувала 312,6 тис. грн.

Установі направлено вимоги щодо усунення порушень фінансової дисципліни.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Повідомляє прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Підготував: Терещенко Ольга

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100