Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
08.06.2018 18:23

Громадські активісти прокоментували звинувачення стосовно розкрадання майна (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Посадові особи прокоментували звинувачення стосовно розкрадання майна"
Посадові особи прокоментували звинувачення стосовно розкрадання майна
Фото: http://chmr.gov.ua
Спеціальне обладнання для майбутнього гімнастичного залу, реконструкція якого нині завершується у приміщенні колишнього кінотеатру "Мир", сьогодні мали змогу побачити на власні очі журналісти та громадські активісти, завітавши до будівлі по вул. Благовісна, 170.

Саме там вже тривалий час зберігаються, згідно з тендерною документацією, гімнастичні мати та поміст вільних вправ, які є обов’язковими атрибутами загального гімнастичного килиму.

Таку своєрідну "екскурсію" для присутніх організували заступник міського голови Ігор Волошин, заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Максим Шадловський та представник приватного підприємця Микола Бондаренка у зв’язку з подіями, які нині розгортаються правоохоронними органами. Зокрема, звинуваченнями у бік зазначених осіб щодо відсутності постачання такого обладнання.

Під час спілкування з журналістами Ігор Волошин, Максим Шадловський та Микола Бондаренка прокоментували цю ситуацію:

– На мою думку, враховуючи останні події, припускаю політичне замовлення. Оскільки працюю в команді міського голови Анатолія Бондаренка, є членом політичної партії "Батьківщина". Закупівля зазначеного гімнастичного обладнання відбувалась абсолютно відкрито у системі "Прозоро". До речі, лише з четвертої спроби. Економія бюджетних коштів склала близько 400 тисяч гривень. З переможцем був підписаний договір, згідно з яким, у передбачені в документах строки доставлено обладнання. Це засвідчують, зокрема, підписані акти виконаних робіт. Проте оскільки досі у приміщенні колишнього кінотеатру "Мир" відбуваються ремонтні роботи, встановити його безпосередньо немає змоги. Тому це гімнастичне обладнання, яке належить черкаській громаді, тимчасово зберігається у будівлі, яка перебуває у комунальній власності міста, – пояснив Ігор Волошин.

Максим Шадловський зазначає, що це місце обрано з ряду причин:

–Насамперед ми мусимо забезпечити умови для якісного зберігання обладнання. Тут сухо, не протікає дах, підтримується нормальний температурний режим і вологість, а також працює сигналізація. Тому ми можемо гарантувати, що закуплене обладнання повністю збережено. Наголошу, що всі належні відеодокази, які засвідчують момент його доставки вже передані до правоохоронних органів. Крім цього, їх представники у будь-який момент можуть завітати сюди та перевірити увесь перелік товару, передбаченого тендерною документацією.

У свою чергу Микола Бондаренко наголошує на якості придбаного товару німецького виробництва.

–Попередньо ми радились з керівництвом спортивної школи "Спартак", яке гімнастичне обладнання найкраще для наших дітей, вихованці якої у подальшому будуть на ньому тренуватись. Тому закупили і доставили саме таке. Були витримані усі належні процедури. Все обладнання сертифіковано за міжнародними стандартами, має високі експерті оцінки. Тепер очікуємо на завершення ремонтних робіт, аби його встановити. Скажу, що придбавши його раніше, місто суттєво зекономило кошти територіальної громади. Оскільки з існуючою інфляцією в державі, його вартість нині істотно зросла в ціні.

Підтверджує це і заступник директора КДЮСШ "Спартак" Тетяна Піньковська:

–Щойно гімнастичне обладнання надійшло, ми його ретельно перевірили. Можу засвідчити, що закупили і доставили все, що було передбачено у документації. Схвальні відгуки щодо якості придбаного надали фахівці Всеукраїнської федерації гімнастики, з якою попередньо тривали консультації з цього приводу. Відзначу, що це обладнання передбачає стаціонарне монтування, і воно має бути встановлено з першого разу. Тому важливо, аби всі ремонтні роботи закінчились і гімнастичне приміщення було повністю готове до експлуатації.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100