Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
08.06.2018 17:08

У Золотоноші обговорили перспективи розвитку системи Держрезерву (ФОТО)


Іллюстрація до новини "У Золотоноші обговорили перспективи розвитку системи Держрезерву"
У Золотоноші обговорили перспективи розвитку системи Держрезерву
Фото: http://ck-oda.gov.ua
Один із найбільш важливих секторів економіки Черкащини – агропромисловий. Він якраз формує основну частину продовольчих ресурсів та має значні перспективи для розвитку.

Про це сказав перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль у ході робочої наради за участі Голови Державного агентства резерву України Вадима Мосійчука. Засідання відбулось в Золотоноші на ДП "Златодар", де обговорили діяльність та перспективи розвитку системи Держрезерву України.

– Збільшення потужностей, нарощення виробництва, ліквідація боргових зобов’язань, активне налагодження співпраці з сільськогосподарськими виробниками області – ось тенденції роботи одного з потужних нині на Черкащині хлібоприймальних підприємств ДП "Златодар", – зауважив під час зустрічі Віталій Коваль. – Така системна діяльність сприяє суцільному розвитку промислової діяльності. Між тим, на Черкащині працює 32 хлібоприймальних підприємства, а також є зернові склади й сушильні комплекси, що мають змогу зберігати зерно в достатній кількості. У цілому ж нині в області налічується близько 600 сільськогосподарських підприємств, більш ніж 1300 фермерських господарств, також особисті селянські господарства тощо. Намагаємося максимально налагоджувати співпрацю з ними, враховуючи, що аграрний напрямок є стратегічно важливим для розвитку нашого регіону.

Водночас Віталій Володимирович повідомив, що в регіоні взяли курс на розвиток профтехосвіти, зокрема й підготовку робітничих кадрів аграрного напрямку. На це, за словами першого заступника, буде спрямовано відповідний фінансовий ресурс, а саме: на впровадження новаційних виробничих технологій, матеріально-технічної бази тощо. Такі завдання, як відомо, є пріоритетними в роботі Уряду. Відтак професійно-технічні заклади матимуть змогу випускати фахових спеціалістів, які навіть під час навчання матимуть необхідні навички для проходження практики й стажування на базі місцевих підприємств. Дорожню карту в цьому напрямку напрацьовують безпосередньо з підприємцями та освітянами.

Цього дня до Золотоноші завітали представники підприємств системи Держрезерву з різних областей. Тут обговорили низку важливих питань. Йшлося про підготовку підприємств та організацій системи Держрезерву до маркетингового року (2018-2019), закупівлю зерна та готовність підприємств здійснювати її через систему ProZorro. Обговорили й перспективи створення єдиної компанії ДП "Агрозерв" на базі 10 підприємств системи. Голова Державного агентства резерву України Вадим Мосійчук повідомив, що в системі Держрезерву працює 23 підприємства та організації, зокрема 11 підприємств та 12 організацій. Він також поінформував про діяльність системи Держрезерву, про доходи підприємств та організацій в розрізі кожного напрямку.

Довідково:

ДП "Златодар", керівником якого є Валерій Буркацький, має два напрямки промислової діяльності: виробництво хліба та хлібобулочних виробів, а також систему приймання, зберігання, сушку, очистку, повернення зерна та продуктів його переробки.

Підприємство має промислові цехи: млинзавод потужністю 220 т зерна на добу, круп’яний цех на 60 т на добу, комбікормовий – на 220 т на добу, хлібопекарню.

Територія підприємства сягає 27 га. На ДП працює більше двох сотень людей, які отримують в середньому близько 5 тис. грн зарплатні.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100