Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
06.06.2018 15:16

Водоканал опинився на межі банкрутства (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Водоканал опинився на межі банкрутства"
Водоканал опинився на межі банкрутства
Фото: http://vodokanal.ck.ua
На звернення до депутатів Черкаської міської ради на базі КП "Черкасиводоканал" відбулася зустріч голів фракцій різних політичних партій з провідними фахівцями підприємства.

На порядку денному – ознайомлення та обговорення критичного фінансового стану комунального підприємства.

Під час зустрічі директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко докладно розповів про сьогоднішні фінансові складнощі на підприємстві, які виникли внаслідок недосконалої політики ціноутворення, невиконання державою прийнятих законодавчих актів щодо надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці в тарифах, яка сьогодні складає майже 52 млн. грн..

Дефіцит коштів призводить до прогресуючого зростання кредиторської заборгованості та не дозволяє підприємству забезпечувати виконання зобов’язань по поверненню субкредиту, отриманому для реалізації спільного з МБРР інвестиційного проекту "Розвиток міської інфраструктури".

Керівник підприємства зазначив, що через ці та ряд інших чинників, підприємство опинилось на межі банкрутства і такі умови діяльності призведуть до повного припинення водопостачання обласного центру.

Окрім того, через діючі збиткові тарифи підприємство неспроможне забезпечити заробітну плату для гідного життєвого рівня. Як наслідок, за останні шість місяців з водоканалу звільнилися 85 кваліфікованих працівників.

У зв’язку з теперішнім становищем необхідно негайно приймати заходи для підтримки комунального підприємства. Адже у підприємства єдиним джерелом погашення заборгованості за минулі періоди є лише поточні кошти, які необхідно спрямовувати на водопідготовку і водовідведення, в тому числі, виплату заробітної плати працівникам підприємства.

Для погашення зобов’язань, пов’язаних із обслуговуванням субкредиту МБРР, перед міським бюджетом та Міністерством фінансів України колектив КП "Черкасиводоканал" звернувся до депутатів з проханням виділення підприємству фінансової підтримки в сумі 16489,4 тис.грн..

За результатами зустрічі, проведеної з депутатами Черкаської міської ради, обговорено пропозиції та спільні заходи для вирішення фінансових проблем. Депутатів схвилювала ситуація, яка виникла на комунальному підприємстві. Голови фракцій погодилися надати фінансову підтримку підприємству, розглянувши це питання на найближчій сесії міської ради шляхом коригування видатків з міського бюджету.

Без фінансової підтримки, робота підприємства в зазначених умовах буде зупинена. Колектив КП "Черкасиводоканал" сподівається на позитивне вирішення питання.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: КП "Черкасиводоканал"

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100