Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
06.06.2018 08:49

Із міського бюджету виділено 26 мільйонів гривень на пільги


Цього року у бюджеті Черкас передбачено майже 26 мільйонів гривень видатків на міські соціальні програми та утримання соціальних установ.

Для порівняння: торік на ці потреби було витрачено 23,8 мільйонів гривень. Про це сьогодні під час презентації роботи міської влади у напрямку соціального захисту найбільш вразливих та малозахищених верств населення розповів директор департаменту Олег Гудзенко. За його словами, міські програми соціального захисту націлені на підтримку найбільш незахищених верств населення, які перебувають у складних життєвих обставинах. Це, зокрема, міська соціальна програма "Турбота" та комплексна програма підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

Основні види соціальних виплат та пільг, які здійснюються з місцевого бюджету: Пільги на оплату житлово-комунальних послуг: – членам сімей загиблих учасників АТО – сім’ям загиблих в Афганістані – інвалідам по зору І та ІІ групи

Інші пільги: – пільги на придбання ліків "чорнобильцям" під час стаціонарного лікування

Грошова допомога: – одноразова на оздоровлення пораненим учасникам АТО – щорічна на оздоровлення членам сімей загиблих – одноразова членам сімей загиблих в розмірі 50 тис. грн. – громадянам міста з фонду депутатів та міського голови – щомісячні стипендії визволителям міста – щорічна визволителям міста до дня визволення Черкас – одноразова з нагоди 100-річчя – щомісячні стипендії 100-річним мешканцям міста – на поховання деяких категорій осіб

Інші додаткові гарантії соціального захисту і підтримки: компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам.

Загалом з питань оформлення пільг торік до департаменту соціальної політики Черкаської міської ради звернулось 30 тисяч осіб.

На сьогодні на обліку у Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває 59 тисяч 700 осіб, зокрема, згідно із Законами України:

– "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" – 32530 осіб; – "Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні"; – "Про соціальний захист дітей війни"; – "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"; – "Про статус і соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС"; та багато інших категорій пільговиків, серед яких: – "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист"; – "Про охорону дитинства".

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100