Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
05.06.2018 19:07

Черкащина має кошти на придбання житла дітям-сиротам


Утричі більшу, ніж торік субвенцію з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа отримала Черкащина.

Цього року на покращення житлових умов дітей з цієї категорії в області мають 13,5 млн грн. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Сергій Овчаренко.

Минулоріч область завдяки цій субвенції придбала 11 об’єктів соціального житла для 13 осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Зокрема, у Городищенському, Кам’янському, Монастирищенському, Христинівському, Черкаському районах та Тальнівській об’єднаній територіальній громаді. На це спрямували 3,8 млн грн державних коштів.

– Торік ми оперативно і якісно освоїли кошти субвенції, – зазначив посадовець. – Зараз у нас є утричі більша сума субвенції, ніж у 2017 році, яку маємо так само корисно освоїти. Прошу з урахуванням проблем минулого року підготувати належним чином документи та подати їх на комісію до облдержадміністрації. Важливо ураховувати черговість дітей, які стоять на обліку, наявність експертних висновків вартості майна, щоб надалі не було питань у контролюючих органів, і, найважливіше, зважати на потребу.

У 2017 році за рахунок місцевих бюджетів забезпечено житлом 24 особи цієї категорії. За оперативними даними цього року є потреба у придбанні понад 50 житлових об’єктів. Зокрема трьох приміщень для дитячих будинків сімейного типу у Звенигородському, Корсунь-Шевченківському, Маньківському районах та 53 квартир (будинків) для дітей-сиріт, осіб з їх числа.

– Кошти вказаної субвенції у цьому році можуть бути спрямовані також на будівництво малих групових будинків та спорудження житла для дитячих будинків сімейного типу за типовим проектом, затвердженим Мінрегіоном, – наголосив Сергій Овчаренко. – На цей час наші райони не заявляють про потребу в будівництві таких об’єктів. Поки що лише Кам’янщина відгукнулася і готова надати земельну ділянку під будівництво малого групового будинку. Хоча інші області значно жвавіше готові скористатися такою можливістю. Приміром, Львівщина та Дніпропетровщина цьогоріч будують по шість будинків для дитячих будинків сімейного типу державним коштом.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100