Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
04.06.2018 15:36

Міський голова наполягає на участі комунальних підприємств у тендерах


Комунальні підприємства Черкас мають самостійно заробляти кошти на своє утримання та брати участь тендерах, які оголошує Черкаська міська рада. А не чекати фінансової підтримки з міського бюджету та замовлень на виконання різного роду робіт і послуг.

У цьому переконаний міський голова Анатолій Бондаренко, доручивши ще на початку року комунальним підприємствам здійснити відповідні кроки у цьому напрямку.

Тим паче, згідно з урядовими нововведеннями з 1 серпня органам місцевого самоврядування взагалі буде заборонено надавати таку фінансову підтримку без погодження з Антимонопольним комітетом.

Про це сьогодні вкотре наголосив міський голова під час робочої наради з директорами департаментів та керівниками комунальних підприємств міста.

Анатолій Бондаренко обурюється, що кошти міської громади освоюють приватні підрядники, чимало з яких вкрай неякісно та з суттєвим зволіканням виконують роботи, на які вони виграли тендери. Тоді як наші комунальні підприємства лишаються без відповідних замовлень і для того, аби вижити, потребують фінансової підтримки з бюджету.

Міський голова наполягає, аби їх керівники активно долучались до процесу участі в загальноміських тендерах та конкурсах на виконання робіт та послуг. Приміром, в утриманні доріг, прибиранні, здійснення ремонтів, облаштування та утримання об’єктів міської інфраструктури тощо.

До прикладу, Анатолій Васильович навів Тернопіль, де відповідна робота комунальними підприємствами здійснюється не перший рік поспіль і засвідчує свою ефективність та істотну економію коштів міської громади.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100