Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
04.06.2018 15:13

Медичні заклади не матимуть проблем з фінансуванням до кінця року


Медичні заклади Черкас не матимуть проблем з фінансуванням до кінця 2018 року. У повному обсязі буде забезпечена не тільки оплата за енергоносії, але й виплата заробітної плати лікарям та видатки на поточну діяльність закладів охорони здоров’я.

І це тільки завдяки тому, що міська влада надала суттєву фінансову підтримку черкаській медичній галузі. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я і медичних послуг Олег Стадник.

– Розмір медичної субвенції на 2018 рік, яку виділила Черкасам держава, склав близько 130 млн грн. І майже стільки ж ми додали з міського бюджету, інакше коштів вистачило б лише на 1 півріччя. Це так звана децентралізація: коли кажуть, що на місцях коштів стало дуже багато, але фактично основні повноваження в сфері охорони здоров’я залишились за державою, а от частину цих повноважень держава намагається перекласти на фінансові плечі громади, – зазначає Олег Стадник.

За словами головного медика Черкас, міська медицина нині повністю забезпечена фінансами до кінця року. Єдиний ризик – якщо протягом року буде підвищено розмір мінімальної зарплати до 7 тисяч гривень. Тоді різницю у нестачі коштів повинна буде компенсувати держава, або ж місту доведеться шукати додаткові джерела фінансування.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100