Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
31.05.2018 13:41

З початку року в області працевлаштували понад 13 тисяч громадян


Від початку року в області зберігається тенденція до зменшення навантаження на зареєстрованому ринку праці.

Так цьогоріч послугами обласної служби зайнятості скористалось майже 30 тис. безробітних, що на 10,5 % менше, ніж у січні-квітні минулого року. Протягом січня-квітня поточного року працевлаштовано понад 13,6 тис. осіб. Про це повідомив директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

3,7 тис. роботодавців заявили про потребу в працівниках. Всього продовж зазначеного періоду надійшло 15,6 тис. вакансій, укомплектовано понад 13,2 тис. вакансій, рівень укомплектування становив близько 85,3 %.

Підвищення мінімального розміру заробітної плати до 3 723 грн з 1 січня 2018 року позначилось на якісних характеристиках вакансій. Зокрема, суттєво збільшився середній розмір заробітної плати за вакансіями, які були заявлені до укомплектування. Так, якщо в 2016 році він становив 1,9 тис грн, минулого року – 3,5 тис. грн, то за вакансіями, заявленими з початку цього року, середній розмір зарплати становить майже 4,3 тис. грн.

Застосування нових підходів в організації роботи з особами, які звертаються до служби зайнятості у пошуку роботи (якнайшвидше скерування людини до працевлаштування, підвищення її мотивації до зайнятості), сприяють збільшенню чисельності осіб працевлаштованих до набуття статусу безробітного та скороченню тривалості зареєстрованого безробіття. У січні-квітні 5,7 тис. осіб працевлаштовані в перші дні звернення до служби зайнятості або більше половини, а тривалість зареєстрованого безробіття скоротилась на 7 днів (становить 138 к. дн.).

Впровадження в роботу нових ефективних механізмів, а саме використання відеопрезентації клієнтів (відеорезюме, відеовакансії та презентації роботодавців) дозволяє прискорити процес укомплектування вакансії. У 2018 році термін укомплектування вакансії в середньому по області становив 4 календарних дні (середній по Україні термін укомплектування – 10 календарних днів)".

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100