Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.04.2018 15:43

У черкаських підприємств, які заборгували зарплату, описують майно


На 104 тисячі описано та передано на продаж до Черкаської філії ДП "СЕТАМ" готової продукції ПАТ "Швейна фабрика Лібовнера", яка була винна своїм працівникам майже 200 тис грн.

З них 68 тис вдалося стягнути, ще частину коштів планують отримати від реалізації продукції на електронних торгах.

Така ж доля чекає і на інших боржників по зарплаті у разі, якщо вони не розрахуються з людьми. Станом на початок квітня в області було 17 таких підприємств.

– На сьогодні ми робимо все можливе аби повернути людям зароблені ними гроші. В області діє штаб з координації та моніторингу стану виконання рішень судів з виплати зарплати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами, – розповідає начальник Головного управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк. – У середу провели нараду з арбітражними керуючими тих підприємств Черкащини, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство. Це ДП "Черкаське будівельно-монтажне управління", ДП "Іваньківський цукровий завод" та КП "Облпаливо". Щодо останнього, керуючий санацією відзвітував, що заборгованість із зарплати повністю погашено.

Нагадаємо, що найбільшими боржниками в області з виплати зарплати за виконавчими провадженнями були економічно активний Черкаський "Азот" та ліквідована СУБ "Митниця". Станом на сьогодні Державній виконавчій службі у Черкаській області вдалося стягти на користь азотівців більше мільйона гривень. Загалом же з початку року з боржників стягнуто 3,3 млн. грн. Борг підприємств перед працівниками становить 2,4 млн. грн.

Загалом по Україні від початку кампанії щодо стягнення заборгованості з виплати заробітної плати, держвиконавці Міністерства юстиції України стягнули з підприємств-боржників 20,8 млн. грн. на користь 1 855 працівників.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100