Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
11.04.2018 13:29

Працівникам ПАТ "Черкасиобленерго" виплатять заробітну плату за березень


100% за березень з урахуванням заохочувальної частини отримають працівники Товариства вже завтра.

Також, в поточному місяці буде частково виплачена заробітна плата за квітень. Розмір виплат залежатиме від наявності фінансових можливостей підприємства.

Нагадуємо, що на сьогодні, через відсутність кворуму НКРЕКП, підприємство працює за алгоритмом 13,37% відрахування коштів від всіх надходжень до компанії. Також, ПАТ "Черкасиобленерго" перебуває в судових процесах з найбільшим боржником ПАТ "Азот" щодо стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію, в тому числі врегулювання даного спору шляхом підписання мирової угоди. Це дасть можливість реструктуризувати наявний борг та стабілізувати фінансово-економічний стан ПАТ "Черкасиобленерго".

– 12 квітня ми виплатимо 100 % зарплати за березень. Хочу подякувати своєму колективу за сумлінну працю. Завдяки злагодженій роботі нам вдалося вивести підприємство із кризової ситуації. За минулий рік ми підвищили заробітну плату. На сьогодні, розмір мінімальних гарантій з оплати праці в Товаристві на 19,4 % вище, ніж це передбачено умовами Галузевої Угоди. Найближчим часом ми плануємо вийти на стабільну та своєчасну виплату заробітної плати, – зауважив голова правління Олег Самчук.

Протягом квітня 2017 – березня 2018 років в Товаристві двічі підвищено місячні тарифні ставки та посадові оклади працівників.

1 вересня 2017 року посадові оклади і тарифні ставки працівників було підвищено на 10 і 15% відповідно. А із 1 березня 2018 року тарифні ставки і посадові оклади працівників Товариства зросли ще на 15%.

Підвищення тарифних ставок і посадових окладів, зумовило зростання рівня середньої заробітної плати працівників Товариства. Так, за 9 місяців 2017 року зростання середньомісячної заробітної плати склало 17% і у вересні вона становила вже 8024 грн. А в березні 2018 року середня заробітна плата зросла ще на 11 % і становить 8915 грн.

Загальне підвищення середньомісячної заробітної плати працівників Товариства за 2017-18 роки на сьогодні становить 30%.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкасиобленерго

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100