Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
30.03.2018 17:44

Середньомісячна заробітна плата на Черкащині сягнула 6 тисяч (ФОТО)


Іллюстрація до новини "В області майже на 46% зросла середньомісячна заробітна плата"
В області майже на 46% зросла середньомісячна заробітна плата
Фото: http://ck-oda.gov.ua
В області на 45,7% зросла середньомісячна заробітна плата за минулий рік й сягнула 6 042 грн. Про це повідомили на засіданні міжвідомчої робочої групи щодо дотримання законодавчих норм в частині мінімальної заробітної плати. Відтак протягом минулого року на майже 10 тисяч осіб зменшилась кількість працівників, які отримували зарплатню, нижчу законодавчо встановленого рівня.

– Спостерігаємо позитив з огляду на результати спільної роботи, зокрема досягнутий рівень середньомісячної зарплатні, – зауважив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль в ході засідання. – Водночас аналіз проведеного управлінням пенсійного фонду моніторингу показав, що в січні цього року кількість працівників, котрі отримали нижчу встановленої зарплату, дещо збільшилась. Причиною цьому виявилась невірно оформлена звітність, яку здійснюють бухгалтери підприємств та установ. Тож питання необхідно відпрацювати на місцях. Нагадаю, відповідно до законодавства про цьогорічний держбюджет мінімальна заробітна плата має становити 3723 грн. Натомість прошу всіх керівників служб та організацій дотримуватись урядових рішень та вчасно реагувати на звернення громадян щодо забезпечення їхніх прав.

На засіданні заступник начальника управління – начальник відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово-економічного управління головного управління Фонду в Черкаській області Віталій Таран поінформував про захист прав застрахованих осіб, зокрема в бюджетних установах області. Він також зазначив, що фонд оплати праці в області зріс на 48%, і за минулий рік становив 16 337,5 млн грн. Аналогічно на 48% зросли й надходження єдиного соціального внеску.

Про результати проведених перевірок за минулий рік та початок 2018-го поінформувала начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Черкаській області Ганна Кучер. Натомість про результати запровадження розмірів мінімальної зарплатні на підприємствах, установах та організаціях розповіли представники міжвідомчих груп Золотоноші, Черкаського та Шполянського районів.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100