Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
31.05.2018 11:36

У Золотоноші судитимуть чоловіка за ухилення від сплати аліментів


Слідчим відділом Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України, а саме злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів).

В ході досудового розслідування встановлено, що 43-річний чоловік має одну доньку. Згідно постанови Золотоніського міськрайонного суду чоловік зобов’язаний сплачувати аліменти на користь на утримання доньки, в розмірі ¼ частини заробітної плати, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку з дня звернення до суду до досягнення дитиною повноліття. Крім цього, згідно рішення Черкаського районного суду Черкаської області чоловік зобов’язаний сплачувати аліменти на користь на утримання доньки, яка продовжує навчання в розмірі 450 грн., щомісячно до досягнення 23-річного віку. Однак, чоловік, діючи умисно, злісно ухиляється від сплати аліментів, працює на тимчасових роботах та отримуючи певні кошти, не сплачує аліменти та не надає жодної матеріальної допомоги на утримання доньки, на облік до Золотоніського міськрайонного центру зайнятості не став, в результаті чого заборгованість по аліментам становить 50148,78 гривень.

25 травня обвинувальний акт направлено до Золотоніського міськрайонного суду, чоловіку загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арешту на строк до трьох місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Золотоніська місцева прокуратура

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100