Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.03.2018 17:57

Прокуратура запобігла втратам державного підприємства на суму більш як 30 млн грн


Реалізовуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, прокуратурою Черкаської області здійснено вступ та забезпечується активний захист державних інтересів у справі про банкрутство державного підприємства "Златодар", яке має стратегічне значення для економіки та безпеки держави, оскільки є зберігачем державного резерву зерна України.

У ході представницької діяльності встановлено факти намагання приватних структур стягнути з ДП "Златодар" кошти та зерно без достатніх на те підстав.

Зокрема, вступивши до справи за позовом одного з товариств, яке, пропустивши строки позовної давності, звернулося до господарського суду про стягнення з ДП "Златодар" в натурі понад 7 тис. тон зерна кукурудзи, переданого на зберігання у 2013 році, прокуратура на стадії апеляційного оскарження запобігла втратам державного підприємства на понад 29 млн грн.

За активної позиції прокуратури Київським апеляційним господарським судом у лютому скасовано рішення господарського суду Черкаської області від 20.11.2017 про задоволення вказаного позову, як такого, що не ґрунтується на фактичних обставинах справи та є необґрунтованим.

Крім того, цим же апеляційним судом за апеляційною скаргою прокуратури області 26.02.2018 скасовано рішення господарського суду Черкаської області про зобов’язання ДП "Златодар" повернути 365 тон зерна кукурудзи, вартістю понад 1,5 млн грн, одному з фермерських господарств, що відповідає державним інтересам.

За інформацією Прокуратури Черкаської області.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Прокуратура Черкаської області

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100