Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
18.02.2018 07:44

За касаційною скаргою державі повернули 1,5 га лісів


Прокуратура Черкаської області захистила інтереси держави в суді касаційної інстанції в справі за позовом прокурора про визнання незаконним та скасування рішення Свидівоцької сільської ради, визнання недійсними 6 договорів оренди землі, скасування рішень про державну реєстрацію речових прав.

У 2015 році при здійсненні представницької діяльності прокуратурою області встановлено факт незаконного надання Свидівоцькою сільською радою Черкаського району земельних ділянок лісогосподарського призначення загальною площею понад 1,5 га в оренду під розміщення бази відпочинку.

Приймаючи рішення про затвердження технічної документації з землеустрою та надання громадянину в довгострокову оренду на 49 років лісогосподарських земель, сільська рада перевищила законодавчо надані повноваження, оскільки не мала права розпоряджатися землями вказаної категорії.

Враховуючи грубі порушення закону та інтересів держави, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом, у задоволенні якого судами першої та апеляційної інстанції відмовлено.

Не погоджуючись з судовими рішеннями, відстоюючи принципову, правову позицію на захист державних інтересів, прокуратура звернулася з касаційною скаргою до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ.

У січні 2018 року справу розглянуто Верховним Судом, яким рішення Черкаського районного суду та апеляційного суду Черкаської області про відмову в задоволенні позову визнано незаконними та необґрунтованими, у зв’язку з чим їх скасовано та передано справу на новий судовий розгляд.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Прокуратура Черкаської області

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100