Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
18.12.2017 09:49

ДАБІ скасувала дію 274 рішень прийнятих мерією Черкас


Держархбудінспекція скасувала дію 274 рішень прийнятих уповноваженим органом містобудування та архітектури міста Черкаси.

Посадовими особами Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області проведено планову перевірку діяльності управління планування та архітектури департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради за період 2015-2016 роки та І –ІІІ квартал 2017 року.

Під час здійснення державного архітектурно-будівельного нагляду уповноваженого органу містобудування та архітектури посадовими особами Держархбудінспекції виявлено низку порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Зокрема встановлено недотримання вимог Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, Порядку видачі будівельних паспортів на забудову земельної ділянки та Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

За результатами заходів державного архітектурно-будівельного нагляду скасовано дію 34 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, 177 будівельних паспортів та 63 паспорти прив’язки тимчасових споруд.

Разом з цим, дію 80 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, 29 будівельних паспортів та зупинено 168 паспортів прив’язки тимчасових споруд.

Повідомляє прес-служба Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Підготував: Сергій ЧЕРВОНЕНКО
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100