Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
18.12.2017 09:06

В області оновлюється інфраструктура та медичні заклади


Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області за останній місяць введено в експлуатацію кілька інфраструктурних об’єктів. Зокрема, модернізовано системи водопостачання в м. Звенигородка та в с. Доброводи Уманського району.

Так, у м. Звенигородка закінчено реконструкцію аварійної ділянки напірного колектору діаметром 400 мм від вул. Шевченка до вул. Б. Хмельницького. А в с. Доброводи капітально відремонтовано напірний водопровід від свердловини №1 по вул. Вишневій.

Окрім того, протягом листопада Інспекцією зареєстровано дозвільні документи про оновлення медичних закладів у Черкаському районі та м. Сміла. Так, у с. Мошни розпочинається капітальний ремонт приміщення лікарні для встановлення рентгенівського комплексу "INDIascan-01". А в с. Худяки здійснюватиметься реконструкція системи газопостачання структурного підрозділу КЗ "Черкаський районний центр медико-санітарної допомоги" Черкаської районної ради. Капітальний ремонт також запланований в поліклінічному відділенні Смілянської ЦРЛ ім. Софії Бобринської в м. Сміла.

Загалом за 11 місяців 2017 року Управлінням ДАБІ на Черкащині зареєстровано 2405 дозвільних документів у сфері будівництва. Серед них – 1515 документів про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, 857 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації, а також видано 19 дозволів та 14 сертифікатів.

Повідомляє прес-служба Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

Підготував: Сергій ДАНИЛОВ
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100