Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
05.12.2017 18:44

Для майже 200 людей з інвалідністю провели "Ярмарок вакансій"


В рамках заходів з нагоди Міжнародного дня інвалідів, Черкаський міський центр зайнятості провів "Ярмарок вакансій" для людей з особливими потребами, в тому числі демобілізованих учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб.

Майже 200 безробітних осіб з інвалідністю мали можливість ознайомитися з актуальними вакансіями по місту Черкаси, особисто поспілкуватися з роботодавцями, розширити коло уявлень щодо власної професійної самореалізації та знайти роботу згідно з рекомендаціями медико-соціальної експертної комісії. Учасники ярмарку дізналися також про можливість участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, відкриття власної справи та проходження професійного навчання за сприяння центру зайнятості.

"У роботі з людьми з особливими потребами фахівці центру зайнятості ставлять за мету, насамперед, підвищити рівень поінформованості і адаптації таких людей до зайнятості, а також змінити ставлення суспільства до них на відкритому ринку праці, тобто, дивитись на інвалідів не як на людей з обмеженнями на працю, а як на професіоналів в конкретній галузі", – наголошує директор міського центру зайнятості Оксана Щербак.

У заході взяли участь представники місцевих компаній-роботодавців та соціальні партнери – Черкаська міська організація Всеукраїнської організації інвалідів "Союз організації інвалідів України", Обласний комунальний заклад "Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи", Черкаське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Департамент соціальної політики Черкаської міської ради та Громадська організація "Спілка батьків молоді з інвалідністю "Перспектива".

Водночас, з метою обговорення питань адаптації людей з особливими потребами в соціумі, фахівці центру зайнятості організували засідання "круглого столу" за участю роботодавців та соціальних партнерів.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100