Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
16.12.2017 07:58

На Монастирищині запрошують на роботу кравців


Іллюстрація до новини "Ганна Галь розповіла про умови та графік роботи, рівень заробітної плати..."
Ганна Галь розповіла про умови та графік роботи, рівень заробітної плати...
Фото: надане Черкаським ОЦЗ
Нещодавно, фахівцями Монастирищенського районного центру зайнятості проведено презентацію роботодавця в магазині "Ательє" місцевої підприємниці Ганни Галь.

Після закінчення навчання в Білоцерківському коледжі технології та дизайну по спеціальності кравець-закрійник жінка тривалий час працювала на швейному підприємстві з пошиттю медичного одягу, потім навчала швейній справі молоде покоління в Монастирищенському професійному ліцеї. Але Ганну ніколи не полишала думка реалізувати бізнес-ідеї та започаткувати власну справу. Тому вже в 2016 році вона взяла в оренду приміщення і почала втілювати давні задуми в життя. На цей час жінка успішно реалізовує себе в швацькій справі та запрошує на роботу в ательє кравців.

Під час презентації Ганна розповіла 13 безробітним про умови та графік роботи, рівень заробітної плати, охарактеризувала вакансії, які необхідно найближчим часом укомплектувати. Особливу увагу присутніх власниця ательє звернула на можливість стажування безпосередньо на робочому місці з подальшим працевлаштуванням.

"Ательє спеціалізується на пошитті одягу, а люди, які тут працюють вміють ремонтувати, змінювати та створювати нові моделі одягу професійно, особливо костюми та чоловічий одяг. Тому для тих, хто має бажання працювати в швацькій справі та має відповідні навички в роботі, ми передамо необхідний багаж знань і навчимо тонкощам роботи. Найближчим часом планую створювати додатково нові робочі місця, а за допомогою в укомплектуванні їх, буду звертатися до фахівців центру зайнятості", – повідомила Ганна Галь.

На презентації безробітні мали можливість побачити на власні очі процес створення нових моделей одягу. Працівники професійно, з використанням сучасних технологій, продемонстрували свою майстерність та розкрили деякі секрети своєї щоденної праці.

Представники центру зайнятості розповіли про потребу у фахівцях на ринку праці Монастирищини, послуги, які надає служба зайнятості, як роботодавцям так і безробітним, впроваджені в її роботу он-лайн сервіси, завдяки яким пошук роботи та необхідних кадрів відбувається в найкоротші терміни. Також повідомили про можливість участі безробітних у тимчасових роботах.

Всі пошукачі роботи зацікавилися пропозицією роботодавця та виявили бажання поспілкуватися з ним індивідуально.

Повідомляють у Монастирищенському районному Центрі Зайнятості.

Підготував: Сергій ЧЕРВОНЕНКО
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100