Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
03.11.2017 12:49

В Єрківській ОТГ відкрили Центр надання адміністративних послуг (ФОТО)


Іллюстрація до новини "В Єрківській ОТГ відкрили Центр надання адміністративних послуг"
В Єрківській ОТГ відкрили Центр надання адміністративних послуг
Фото: http://ck-oda.gov.ua
Сучасний ЦНАП відучора запрацював у селищі Єрки.

У його модернізації взяли участь українські та шведські експерти. Центр надаватиме мешканцям Єрківської громади більше 130 адміністративних послуг, включно з найпопулярнішими в ОТГ: оформлення субсидій, реєстрація нерухомості, землеустрій, соціальний захист та оформлення пенсій.

Допомогу в інституційному створенні ЦНАПу, а також в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма "U-LEAD з Європою". У ЦНАП Єрківської ОТГ постійно працюватимуть 5 спеціалістів, які пройшли навчання з підвищення кваліфікації, спеціально розроблене для жителів ОТГ експертами Програми. До модернізації ЦНАП надавав лише 45 послуг, зараз таких послуг – 131. Плата за надані послуги буде надходити до бюджету громади.

Перший секретар посольства Швеції та директор Програми "U-LEAD з Європою" від Sida Камеран Худур привітав мешканців з відкриттям центру та зазначив: "Реформа децентралізації дає великі можливості проактивним громадам, які ставлять собі за мету підвищення рівня життя та розвиток інфраструктури. Сподіваюсь, що справді якісний крок по покращенню Єрківського центру, який зроблено в партнерстві з нашими експертами, буде гарним прикладом для наслідування іншими об’єднаними громадами".

Новий центр надання адміністративних послуг забезпечив якісний доступ до адмінсервісів майже шести тисячам жителів Єрківської ОТГ. Голова Єрківської селищної ради Леонід Польовий подякував експертам Програми "U– LEAD з Європою", які провели навчання для адміністраторів ЦНАП та інших посадових осіб громади.

Під час урочистого відкриття ЦНАПу, гостями якого стали представники Посольства Швеції в Україні, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Черкаської ОДА та Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування, була проведена перша в історії реєстрація 10-ї дитини багатодітної родини, що мешкає у смт. Єрки, та дві супутні послуги. Раніше в форматі "єдиного вікна" в ЦНАП такі послуги не надавались.

Нагадаємо, що до кінця 2017 року в рамках напряму з покращення якості місцевих послуг Програми "U-LEAD з Європою" заплановане відкриття 26 ЦНАПів в ОТГ України.

Найкращі практики створення та покращення якості надання адміністративних послуг в ОТГ, які зараз напрацьовуються та впроваджуються в 26 громадах пілотної фази, будуть застосовані до всіх ЦНАПах, що відкриються чи покращать роботу в рамках наступної фази Програми. Це приблизно 600 Центрів до кінця 2020 року.

За інформацією Черкаський підрозділ "Центру розвитку місцевого самоврядування".

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100