Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
03.11.2017 09:54

15 проектів з "Громадського бюджету" містяни хочуть реалізувати у парках


КП "Дирекція парків" вітає усі ініціативи жителів міста, які покращать інфраструктуру територій, які перебувають на балансі підприємства.

– Я вже проголосував за один проект і роздумую щодо інших, які вважаю доречними для розвитку парків, – говорить директор КП "Дирекція парків" Володимир Стойко. – Приємно констатувати той факт, що проекти пересічних жителів нашого міста за своєю метою й ідеєю співпадають з пропозиціями комунального підприємства, поданими до Бюджету розвитку, зокрема, щодо покращення комфорту в парках та їх естетичного вигляду.

Серед запропонованих ініціатив до Громадського бюджету– облаштування скверів, очищення паркових територій від чагарників, створення майданчика для вигулу собак, музею лавочок та інші у проектах 6, 13, 16, 20,27, 40, 48, 63, 66, 69, 71, 80, 90, 91, 92.

1. Проект № 6. "Che.Bike MOWEMENT" – встановлення 5-ти велостанцій у скверах "Юність" та за обласною радою, парку "Перемога", Долині троянд, набережній. Бюджет – 1,9 млн грн. Автор – Світлана Двірна.

2. Проект № 13. Громадські туалети з пеленальними столиками – відновлення туалетів у парках "Дитячий" і "Казка", встановлення в усіх працюючих вбиральнях у парках розкладні пеленальні столики.

Бюджет – 410 тис грн. Автор – Дарина Подолян.

3. Проект № 16. Спеціалізований майданчик для вигулу собак у парку Хіміків – встановлення спеціальних конструкцій для вигулу домашніх улюбленців, "собачих вбиралень", інформаційних вказівників. Бюджет – 70 тис грн. Автор – Денис Козловський.

4. Проект № 20. Санітарне розчищення від чагарників та порослі лісопаркової зони (20 га) біля обласної лікарні з метою створення там пішохідної зони для пацієнтів розташованих поруч медзакладів.

Бюджет – 790 тис грн. Автор – Наталія Квітка. 5. Проект № 27. Реконстркукція скверу "Студентський" у мікрорайоні "Лісовий" з встановленням паркової фігури, інформаційної дошки, облаштуванням доріжок з під світкою, висадженням квітникв, проведенням освітлення, створенням 4-х тематичних зон відпочинку.

Бюджет – 1,9 млн грн. Автор – Руслан Зоря.

6. Проект № 40. Реконструкція фонтану в парку Хіміків – будівництво додаткового водограю іншого типу (сухий), об'єднаного з існуючим єдиним благоустроєм. Бюджет – 1,3 млн грн. Автор – Дмитро Личко.

7. Проект № 48. Облаштування танцювального майданчика у сквері ім. Б.Хмельницького гладкою плиткою біля існуючих фонтанів 70 кв. та міні-сценою 30 кв.м, встановлення кількох лав для глядачів, дошки з розкладом подій. Бюджет – 140 тис грн. Автор – Вікторія Духота.

8. Проект № 63. Санітарне очищення чагарників, прибирання сухостійних дерев в межах території парку "Спортивний" у районі вулиці О.Панченка.

Бюджет – 650 тис грн. Автор – Наталія Квітка.

9. Проект № 66. "Динамічний павільйон"("Павільйон України") на набережній – створення у місті проекту параметричної архітектури – мультифункціонального павільйону для відпочинку та проведення публічних заходів (презентацій, фестивалів тощо). Бюджет – 2 млн грн. Автор – Андрій Поліщук.

10. Проект № 69. Музей лавочок у парку "Соснівський" – встановлення різноманітних моделей лавочок з усього світу, зеленого лекторію, спортивного майданчика, міні-канатної дороги, гойдалок між деревами з фіксуванням на встановлених об'єктах імен меценатів, назв організацій, долучених до проекту. Бюджет – 1,3 млн грн. Автор – Ірина Ткаченко.

11. Проект № 71. Реконструкція фонтану з вхідною групою в парк "Дитячий". Бюджет – 1,4 млн грн. Автор – Наталія Турецька.

12. Проект № 80. Виготовлення трону Короля семи королівств із серіалу "Гра Престолів", який може привернути увагу не тільки містян, але й гостей міста, враховуючи популярність серіалу і вплив на сучасну молодь. Бюджет – 190 тис грн. Автор – Павло Орлов.

13. Проект № 90. Газон у Долині троянд – засіювання всього газону якісним насінням для газону. Бюджет – 90 тис грн. Автор – Дарина Подолян.

14. Проект № 91. Відновлення амфітеатру у парку "Дитячий", провівши відкритий архітектурний конкурс та обравши переможця шляхом експертного відбору журі та громадського голосування. Бюджет – 1,1 млн грн. Автор – Дарина Подолян.

15. Проект № 92. Встановлення кімнати матері та дитини на території КП "Дирекція парків" з метою створення сприятливих умов для найменших жителів міста. Бюджет – 824 тис грн. Автор – Анна Коваль.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: КП "Дирекція парків"

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100