Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
11.10.2017 12:31

12 жовтня відбудеться наймасштабніша бізнес-подія року


Наймасштабніша бізнес-подія року відбудеться на Черкащині 12 жовтня. Ідеться про Черкаський міжнародний інвестиційний форум. Це – потужна платформа для дискусій і налагодження ділових контактів.

Цьогоріч на форумі заплановано чотири панельні дискусії: "Можливості з розвитку експорту. Експорт як шлях до інвестицій", "Точки зростання агроіндустрії", "Промоція інвестиційного потенціалу муніципалітетами" та "Агенція регіонального розвитку – механізм партнерства бізнесу та влади для розвитку територій". Опісля відбудуться B2B зустрічі з потенційними торговельними партнерами.

– Цей форум – логічне продовження попередніх, – розповів голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Ми вибудовуємо ефективну модель комунікації з бізнесом. Очікуємо на форум близько півтори сотні учасників. Це – інвестори, які вже працюють в області, які можуть поділитися своїми історіями успіху та баченням розвитку, інвестори, які лише вивчають можливості нашої області для своїх проектів, представники компаній-експортерів, експерти тощо. Переконаний, що це буде цікаво, продуктивно та результативно.

Серед організаторів Черкаського міжнародного інвестиційного форуму – Черкаська обласна державна адміністрація, Українська бізнес-асоціація та Агенція регіонального розвитку Черкащини. Водночас його провідним партнером стала група компаній UKRAVIT. Вона постійно підтримує проекти, пов’язані з розвитком України та її економіки, зокрема, в аграрному секторі. Також UKRAVIT співпрацює з Черкаською ОДА в питаннях промоції області.

Черкаський міжнародний інвестиційний форум розпочнеться о 9.30 у комплексі "Perlyna Resort", що в селі Сокирна Черкаського району.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100