Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
09.10.2017 13:47

В області викрили 5 підпільних цехів з виготовлення алкогольної продукції


За інформацією оперативного управління ГУ ДФС у Черкаській області за 9 місяців цього року за матеріалами оперативних підрозділів внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 24 кримінальні правопорушення, всі за "тяжкими" статтями Кримінального кодексу України.

Найбільша частка облікованих проваджень (42%) припадає на кримінальні правопорушення за фактами привласнення, розтрати, заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем.

За ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах – 33 % досудових розслідувань. В рамках розслідування кримінальних проваджень накладено арешт на майно правопорушників на суму понад 4,4 млн гривень.

До суду направлено матеріали досудових розслідувань у 10 кримінальних провадженнях. За результатами судового розгляду 5 кримінальних проваджень чотирьох осіб притягнуто до кримінальної відповідальності з конфіскацією 30 тисяч літрів спирту орієнтовною вартістю 3,2 млн. гривень.

Цьогоріч ліквідовано "конвертаційний центр" з обсягом тіньових коштів понад 118 мільйонів гривень. Встановлені 62 реально діючі підприємства-вигодонабувачі, які перераховували безготівкові грошові кошти за нібито надані товари і послуги на рахунки фіктивних підприємств, що підконтрольні учасникам "конвертаційного центру". Надалі гроші за винагороду переводилися у готівку. Внаслідок незаконних дій ділків бюджет втратив майже 20 мільйонів гривень. За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено 301 тисяч гривень готівкових коштів, печатки суб`єктів фіктивного підприємництва та документи бухгалтерського та податкового обліку. Накладено арешт на майно правопорушників на суму 400 тисяч гривень. Припинено діяльність 10 фіктивних компаній.

З початку року співробітники податкової міліції у рамках операції "Акциз-2017" вилучили з незаконного обігу підакцизних товарів на суму майже 14 мільйонів гривень. Зокрема, було вилучено більше 3,6 тисяч літрів спирту, більше 50 тисяч літрів алкогольних напоїв та 256 тонн паливно-мастильних матеріалів.

Припинено діяльність 5 цехів з незаконного виробництва лікеро-горілчаних виробів, відкрито 5 кримінальних проваджень за статтею 204 КК України.

Економічний ефект від проведення заходів склав 2,5 мільйони гривень акцизного податку, які надійшли в результаті реалізації легальної підакцизної продукції, яка заповнила частку ринку, що звільнилася від фальсифікату.

У рамках операції "Рубіж-2017" розпочато 2 кримінальні провадження відносно суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Внаслідок ініційованих міжвідомчою групою перевірок правильності класифікації товарів та визначення їх митної вартості додатково забезпечено 2,5 мільйони гривень митних платежів.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100