Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
05.10.2017 10:53

Аудитори виявили порушення у районній лікарні


За результатами ревізії встановлено фінансових порушень на суму понад 311 тис. гривень.

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Смілянської центральної районної лікарні ім. Софії Бобринської за період з 01.01.2014 по 31.07.2017.

За результатами ревізії встановлено фінансових порушень на суму понад 311 тис. гривень. Видатки на оплату заробітної плати та комунальних послуг були лише частково відшкодовані за рахунок джерела їх надходжень.

Це призвело до того, що покриття послуг здійснювалося не за рахунок спеціального фонду на загальну суму понад 151,6 тис. грн. Також не забезпечено своєчасне внесення плати за надані медичні послуги та встановлено факти надання таких послуг на безоплатній основі, що завдало збитків установі на загальну суму 68,8 тис. грн.

Серед інших виявлених порушень: зайве нарахування та виплата заробітної плати, порушення вимог чинного законодавства в частині нарахування єдиного соціального внеску, оплата будівельних робіт за завищеною вартістю. Це призвело до втрат ресурсів лікарні на загальну суму 74,7 тис. грн.

На сьогодні завдяки державним аудиторам виявлених збитків відшкодовано на 246,2 тис. гривень.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Черкаської області, Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Управління Служби безпеки України в Черкаській області, Смілянську районну раду та Управління охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, що фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня – серпня 2017 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на загальну суму 24,9 млн грн.

Повідомляє прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області

Підготував: Ольга Терещенко
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100