Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
10.10.2017 09:52

Дирекція ринку встановила економічно необґрунтовані тарифи


Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у діях споживчого товариства "Тальнівський ринок" виявило ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Територіальним відділенням проведено дослідження ринку комплексних послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, надання в оренду торгових приміщень (площ) на ринках в межах м. Тальне.

Аналіз інформації вказав на те, що СТ "Тальнівський ринок" на ринку комплексних послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на ринку в межах м. Тальне має ознаки монопольного (домінуючого) становища в розумінні частини 2 статті 12 Закону України "Про захист економічної конкуренції", оскільки його частка на зазначеному ринку перевищує 35%.

За результатами дослідження встановлено, що тарифи на комплексні послуги з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на ринку, які були встановлені Споживчим товариством є економічно необґрунтованими.

У зв’язку з цим, адміністративною колегією територіального відділення розпочато розгляд справи за ознаками вчинення СТ "Тальнівський ринок" порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого пунктом 2 статті 50, пунктом 1 частини другої статті 13 Закону України "Про захист економічної конкуренції, у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку комплексних послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами на ринку в межах м. Тальне, шляхом встановлення таких цін, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

Повідомляє прес-служба Черкаського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Підготував: Сергій ЧЕРВОНЕНКО
Джерело: Черкаське обласне відділення АМКУ

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100