Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
07.09.2017 19:26

Чотири підприємства, де зайняті люди з обмеженими можливостями, отримали податкові пільги


Таке рішення сьогодні підтримала регіонавльна комісія з питань надання державної допомоги підприємствам та громадським організаціям інвалідів під головуванням першого заступника очільника області Віталія Коваля.

Зокрема тепер мають право на користування пільгами з оподаткування підприємства "Єднання", Черкаський учбово-виробниче підприємство УТОСу, "Фаворит-2020" та "Імет".

Ці підприємства спрямовують отримані податкові пільги на покращення умов праці людей з інвалідністю, підвищення заробітної плати, розвиток виробництва. Також вони поступово збільшують кількість робочих місць для людей з обмеженими можливостями. Приміром, на підприємстві "Фаворит -2020", яке займається виробництвом мила та миючих засобів, нині працює 13 осіб з обмеженими можливостями. Всі вони – висококваліфіковані спеціалісти.

На підприємстві інвалідів "Імет", яке спеціалізується на роздрібній торгівлі лікарськими засобами, зайнято 10 осіб з інвалідністю. У Черкаському учбовому виробничому підприємству Українського товариства сліпих натепер зайняті майже 60 осіб. Тут виготовляють щітки технічні, розетки, патрони.

Підсумовуючи, Віталій Коваль зауважив, що підприємства, де працюють люди з обмеженими можливостями, й надалі готові збільшувати кількість працюючих у них інвалідів. Податкові ж пільги для цих виробництв слугують додатковим стимулом для цього.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100