Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
01.09.2017 12:21

Ревізія Звенигородської міськради встановила порушення на майже 703 тис. грн.


Загальна сума фінансових порушень становила 702,7 тис. грн. Серед них сума порушень, що призвели до втрат, – 483,5 тис. грн.

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області провели ревізію Звенигородського міського бюджету та окремих питань фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Звенигородської міської ради. Під час ревізії виявлено низку порушень та інших чинників, що негативно вплинули на фінансово-господарську діяльність установи.

Загальна сума фінансових порушень становила 702,7 тис. грн. Серед них сума порушень, що призвели до втрат, – 483,5 тис. грн.

Зокрема, аудитори виявили, що всупереч законодавству орендна плата за цілісний майновий комплекс комунальної власності міста перераховувалася виконавчому комітету Звенигородської міської ради без урахування індексу інфляції, що призвело до недоотримання установою майже 124 тис. грн.

Крім того, за рахунок коштів загального фонду кошторису установа покривала видатки, пов’язані з наданням платних послуг, які необхідно проводити за рахунок коштів спеціального фонду. Сума цього порушення становила майже 280 тис. грн.

Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області направило виконавчому комітету Звенигородської міської ради вимоги щодо усунення порушень та недопущення їх надалі.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Черкаської області, Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Повідомляє прес-служба Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Підготував: Ольга Терещенко
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100