Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
31.08.2017 19:39

Представники бізнесу озвучили свої очікування від влади (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Представники бізнесу озвучили свої очікування від влади"
Представники бізнесу озвучили свої очікування від влади
Фото: http://rada.cherkasy.ua
Сьогодні у приміщенні Черкаського міськвиконкому відбулась спільна зустріч міської влади з представниками малого бізнесу. У процесі діалогу присутні висловили свої бачення та пропозиції щодо здійснення підприємницької діяльності у Черкасах.

Таке обговорення тривало в рамках підготовки проектів регуляторних актів "Про затвердження Положення про розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності в м. Черкаси" та "Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 05.04.2012 № 3-753 "Про затвердження схеми розміщення тимчасових споруд в м. Черкаси та внесення змін до рішень Черкаської міської ради". А ще – у зв’язку з необхідністю розробки тесту малого підприємництва. Заступник міського голови Геннадій Шевченко розповів, що у Черкаській міській раді оформлено 724 паспорти-прив’язки на діючі тимчасові споруди.

Під час обговорення представники бізнесу озвучили свої очікування від влади, а саме прозорості умов для ведення комерційної діяльності, поетапності у запровадженні реформ та стабільності курсу. Тоді як міська влада прагне, аби бізнес поповнював бюджет Черкас та ніс соціальну користь для його жителів.

Підприємець Світлана Лисак позитивно відзначила таку зустріч, наголосивши, що усі питання потрібно вирішувати шляхом конструктивного діалогу та компромісів. Також акцентувала, що доцільно введення мораторію на розміщенні нових тимчасових споруд у Черкасах, допоки не буде наведено лад з існуючими об’єктами.

А от підприємець Олександр Шматко запропонував міській владі самостійно визначити перелік вільних місць, де дозволено розміщувати тимчасові споруди і виставити їх на відкритий аукціон. Таким чином охочі мати свій комерційний павільйон у Черкасах матимуть рівні умови.

Також під час обговорення прозвучали пропозиції встановити суворіші штрафи за самовільне встановлення кіосків.

Геннадій Шевченко поділяє думки присутніх, зауваживши, що, на жаль, серед окремих суб’єктів господарювання вже відпрацьований механізм зі зведення незаконних споруд у стислі строки.

– Вночі чи у вихідні зводиться каркас, заливається бетон і оперативно обшиваються стіни. Тож, аби демонтувати таку споруду, згодом – потрібно звертатись вже до суду, бо це вже повноцінне майно, – розповів Геннадій Юрійович.

Водночас зауважив, що позиція міської влади чітка і зрозуміла: бізнес має працювати легально і чесно. Це питання міський голова Анатолій Бондаренко тримає на особистому контролі.

Для охочих слідувати нормам закону – з боку міської влади буде надано всебічне сприяння і підтримка, зокрема, щодо оформлення необхідних документів. Тоді як власники незаконних споруд, які відмовляються працювати у правовому полі повинні будуть самовільно чи примусово демонтувати свої кіоски.

Заступник міського голови зазначає, що відповідна робота актиавізувалась з приходом нового керівника – Віталія Косяка – на посаду начальника управління інспектування, яке займається виявленням та демонтажем незаконних об’єктів.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100