Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
10.08.2017 12:33

Інспектори Держгеокадастру виявили 93 порушення вимог земельного законодавства


Державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області протягом 2017 року провели 180 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, під час яких виявлено 93 порушення.

На усунення виявлених порушень видано 53 приписи та складено 43 протоколи про адміністративні порушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 40 осіб і накладено стягнень на загальну суму 11075 грн. Добровільно штраф сплатила 21 особа на суму 5950 грн.

Крім того, здійснювалися перевірки стану додержання органами виконавчої влади й місцевого самоврядування вимог земельного законодавства в процесі передачі у власність, надання в користування, зокрема в оренду, вилучення (викупу) земельних ділянок. За результатами 973 перевірок виявлено 50 рішень, які прийнято з порушенням вимог земельного законодавства, та направлено 50 клопотань до органів місцевого самоврядування і виконавчої влади про приведення ухвалених рішень (розпоряджень) до вимог земельного законодавства.

У зв’язку з виявленням у результаті перевірок порушень щодо самовільного зайняття земельних ділянок, зміни цільового призначення земельних ділянок і знятті родючого шару ґрунту без отримання відповідного дозволу встановлено розмір шкоди в сумі 1 млн 360 тис. грн (29 нарахувань). Шкоду в розмірі 156 тис. грн порушники сплатили добровільно (13 нарахувань).

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100