Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
09.08.2017 18:14

Мінрегіону погодив ще 7 проектів розвитку інфраструктури


Сьогодні комісія Мінрегіону погодила ще 7 проектів Черкаської області, які будуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок субвенції на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Загалом натепер вже підтримано 21 проектна заявка від 6 ОТГ області на 12,65 млн грн, що станить 71% від обсягу субвенції.

Як повідомляють в Департаменті регіонального розвитку облдержадміністрації, сьогодні погодили три проекти Тальнівської ОТГ на всю передбачену розподілом суму 1,7 млн грн. Кошти спрямують на капітальні ремонти будівель дошкільних навчальних закладів, створення інженерно-топографічних планів масштабу 1:2000 для розробки Генерального плану населених пунктів та ведення містобудівного кадастру об’єднаної територіальної громади. Також три проекти Набутівської ОТГ на 3,2 млн грн. Проектами передбачені капітальні ремонти: амбулаторії, дорожнього покриття вулиць. Та один проект Мокрокалигірської ОТГ на суму 0,69 млн грн, який спрямований на капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу.

Нагадаємо, загалом цьогоріч з Державного бюджету об’єднаним територіальним громадам на розвиток інфраструктури передбачено субвенцію у розмірі 17,9 млн грн. Кошти субвенції розподілено між 6 об’єднаними громадами в залежності від кількості сільського населення і площі громади. Це від 0,9 млн грн для Єрківської ОТГ до майже 5 млн грн – для Білозірської ОТГ.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100