Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
07.08.2017 15:32

Злісні боржники за воду можуть залишитись без майна


Борги населення з централізованого водопостачання та водовідведення стрімко зростають і вже становлять 23 млн. грн.

У зв’язку з такою величезною сумою, КП "Черкасиводоканал" вимушене застосовувати більш рішучі заходи по стягненню боргів. А саме, юридична служба підприємства відновила активну співпрацю з органами державної виконавчої служби (ДВС), виїзжаючи за адресами неплатників з метою перевірки їх майнового стану, з послідуючим описом та вилученням майна боржників.

Але далеко не всі господарі відчиняють двері, тим самим шкодять собі ще більше. В таких випадках, держвиконавцем залишається вимога добровільно з’явитися до державної виконавчої служби та погасити наявну заборгованість. У разі ігнорування законних вимог виконавця, борг за комунальні послуги буде стягуватися в примусовому порядку.

Такі заходи можуть бути різними. Наприклад, шляхом утримання коштів з доходів боржника (з заробітної плати чи пенсії).

У разі, якщо мешканці в котрий раз не відчиняють двері, то в подальшому державний виконавець звертається до суду з клопотанням на примусове входження до житла та вилучення всього ліквідного майна.

Увага! Відсутність господаря на момент проведення таких заходів не перешкоджатиме виконавчим діям. До того ж, платнику доведеться додатково оплачувати витрати на проведення виконавчих дій та виконавчий збір у розмірі 10% від суми заборгованості, що значно збільшить суму стягнення.

У випадку, якщо діло дійшло до вилучення майна, боржник має право протягом 10 днів, після конфіскації, погасити борг та повернути свої речі. В іншому випадку арештована техніка, після закінчення терміну на оскарження дій ДВС, буде передана на реалізацію до торгівельної організації, яка й реалізує її через аукціон або через торгову мережу.

Щоб не доводити до такої неприємної ситуації, просимо споживачів, які мають борги, звернутися до КП "Черкасиводоканал" для заключення угоди на поетапне погашення боргу, згідно з якою його сума розбивається на кілька частин та поступово сплачується.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: КП "Черкасиводоканал"

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100