Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
03.08.2017 14:54

Черкащина отримала майже 1,3 млрд грн інвестицій


Майже 1,3 млрд грн капітальних інвестицій вкладено на Черкащині за перший квартал. А це – майже вполовину більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це сказав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко під час робочої поїздки до Сміли.

Зокрема, очільник області ознайомився з роботою підприємств групи компаній "Континент". Вона на Черкащині працює другий рік. Раніше виробничі потужності мала на Донеччині.

– Черкащина – територія співпраці, – наголосив Юрій Ткаченко. – Перспективний інвестиційно привабливий регіон. Ми пропонуємо інвесторам прозорі механізми співпраці та максимум підтримки. Саме з таким меседжем у 2014 році ми зверталися і до підприємців, які працювали на Сході і чий бізнес опинився в зоні ризику. Тоді до нас "переїхали" близько трьох десятків таких підприємств, переважно малого та середнього бізнесу. І мені приємно, що Черкащина для них стала регіоном успішної роботи. Як приклад – група компаній "Континент".

Нині вона поступово відроджує територію колишнього заводу "Оризон". Тут працюють близько 180 робітників. Група компаній випускає понад 70 тисяч найменувань продукції. Найпопулярніші – віконно-дверні профільні системи та конструкції із ПВХ та алюмінію, вироби декоративної кераміки із натуральних глин, дитячі та спортивні майданчики тощо.

– У свій час власники групи компаній об’їздили майже всю Україну в пошуках нового місця локації, – розповів директор одного з підприємств "Континенту" Віталій Хиля. – Урешті зупинилися на Черкащині. Передовсім через вдалу логістику. Також тут маємо повну підтримку влади. Поступово відвойовуємо своєю продукцією український ринок. А з минулого року експортуємо її і до Німеччини.

Лише за півроку група компаній сплатила до бюджетів різних рівнів понад 5 млн грн податків. Надалі планує розширювати виробництво.

– Якщо в області комфортно працювати внутрішнім інвесторам – це хороший сигнал для іноземних, – підсумував голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Останні роки ми маємо збільшення капітальних інвестицій. Це кошти, які вкладає внутрішній інвестор у розвиток своєї справи. А для нас це показник того, що ми з командою рухаємося у правильному напрямку. Привабливий інвестклімат – наш незмінний пріоритет.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100