Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
05.07.2017 12:53

Під час аукціону вартість оренди земельної ділянки зросла у тринадцять разів


Цьогоріч у червні Держгеокадастр області організував через аукціони продаж прав оренди 15-ти земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Всі ділянки знаходяться за межами населених пунктів, а саме: в Жашківському (3 ділянки), Звенигородському (3), Городищенському (3), Чорнобаївському (2), Кам’янському (2), Маньківському (1) й Золотоніському (1) районах. Загальна площа наділів становить 165,6 га.

За користування цією землею до бюджетів сільських рад щорічно надходитиме близько 581 тис. грн, що на 344 тис. грн більше від стартової ціни, яка становить 8% від її нормативної грошової оцінки (НГО) або ж у грошовому еквіваленті – 237 тис. грн.

Найбільше під час торгів подорожчала оренда земельної ділянки площею 2,6 га в адмінмежах Тарасівської сільської ради Звенигородського району, де стартова ціна зросла майже до 105% від НГО: із 938 грн до 12 302 грн – у тринадцять разів.

Значно збільшилася й вартість оренди двох земельних ділянок площами 14 га й 20 га в адмінмежах Старосільської сільської ради Городищенського району, за користування яких щорічно сплачуватимуть відповідно 48,2% від НГО (152 974 грн замість стартової ціни – 25 389 грн) і 36,2% (230 068 грн, стартова ціна – 50 843 грн).

Довідково: земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України "Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах".

Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі "Земельні аукціони" на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

За інформацією ГУ Держгеокадастру у Черкаській області.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100