Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
16.04.2017 07:26

Черкаський "Фотоприлад", флагман оборонної промисловості, святкує та перемагає


Іллюстрація до новини "
"Фотоприладу" виповнюється 55 років
Фото: http://wikimapia.org
У 2017 році державному підприємству науково-виробничий комплексу "Фотоприлад" виповнюється 55 років.

У підприємства були часи злетів та падіння, банкрутства, боргів по зарплаті, коли підприємство проводило розрахунки за кредити нерухомістю.

У 2014 році підприємство розірвало договірні відносини з деякими постійними замовниками (через відомі події) і тому обсяг реалізації продукції значно зменшився, інколи була думка, що підприємство не подолає всіх складнощів. В цей час ДК "Укроборонпром" призначив генеральним директором підприємства Корево Г.С., який до цього часу займав посаду директора Ізюмського приладобудівного заводу.

Новий керівник спільно з колективом підприємства виробив нову стратегію розвитку підприємства.

Одним з основних напрямків розвитку "Фотоприладу" – залучення молоді на підприємство, відновлення школи виробничого наставництва (сприяння в отриманні досвіду в роботі від кваліфікованих фахівців), впровадження нових технологій і креативних ідей у виробництві. Розробка та впровадження системи матеріального молодих фахівців.

Зменшення витрат на виробництво продукції за рахунок оптимізації використання виробничих площ, розміщення нерентабельних виробництв по кооперації, підвищення продуктивності праці –ще один з першочергових напрямків розвитку.

Модернізація та закупівля нового технологічного обладнання.

Розробка нових видів продукції та оновлення технологічних процесів по виробництву серійної продукції.

Пошук нових ринків збуту продукції підприємства та налагодження співпраці з новими партнерами, налагодження співпраці з ДК "Укроборонпром" і підприємствами споживачами нашої продукції.

Оптимізація витрат, розвиток соціальної сфери та покращення умов відпочинку працівників підприємства на заводських базах відпочинку.

Активність і наполегливість в роботі нового директора та колективу підприємства дали помітні результати.

У 2015 році обсяг реалізації продукції склав більше ніж 56 млн. грн., підприємство отримало прибуток, з’явилась можливість підвищити працівникам заробітну платню.

У 2016 році підприємство продовжило розвиватися, успішно виконало план виробництва, збільшило обсяги реалізації до 161 млн. грн. та дало змогу сплатити до державного бюджету майже 34 млн. грн. податків та внесків.

2017-ий – ювілейний рік, підприємство зустрічає високими показниками у праці: реалізація продукції за 1 квартал склала 74 млн. грн.(за той же період 2014р. – 2 млн. грн., 2015 рік– 3 млн.грн.,2016 рік – 23 млн. грн.)

Рівень середньої заробітної плати у першому кварталі цього року збільшився в порівнянні з таким же періодом 2016 року у 2,5 рази.

Річний план розвитку підприємства передбачає подальше збільшення обсягів виробництва.

Маючи високу завантаженість, підприємством за підтримки ДК "Укроборонпром" і Черкаської обласної державної адміністрації, було укладено меморандум про співпрацю з підприємствами Черкаської області (а це понад 17 підприємств), і 5 підприємств України, які націлені разом з нами на виконання складних державних завдань. А це робочі місця, сплата податків до бюджету та можливість міста і області покращити добробут не тільки жителів Черкащини, а сприяти загальним успіхам нашої рідної Батьківщини.

"Фотоприлад" дає можливість ознайомлення молодим фахівцям з сучасними досягненнями науки та техніки зарубіжжя шляхом відвідування виставок, які проводились у Польщі та ОАЄ(м. Абу Дабі).

Участь у міжнародних виставках відкрила підприємству можливість заключити угоди на перспективне співробітництво, а молодим конструкторам і технологам, які беруть участь у виставках, отримати нові знання та досвід.

З метою оздоровлення працівників та членів їх сімей в цьому році передбачено проведення ремонтних робіт заводських баз відпочинку.

Підводячи підсумки керівництво "Фотоприладу" констатує: чим складніші завдання тим приємніші успіхи. "Фотоприлад" завжди намагається досягати поставлених цілей.

Підготував: Сергій ДАНИЛОВ
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.

16.04.2017 08:13 dolgovkharkov1

Завод существует не благодаря Корево, а вопреки. Достижения завода - это работа предшественников и трудового коллектива, директор воровитый чиновник как в Изюме так и в Черкассах. Известен в Укроборонпроме попыткой дать взятку комисии чтоб скрыла все его злоупотребления.

Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100