Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
14.04.2017 12:48

Держгеокадастр області виділив атовцям 9,7 тисячі га землі


На сьогодні на Черкащині 8 436 учасників АТО виявили бажання мати земельні ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності. Із них 5 823 особи отримали дозволи на загальну площу 9 681,22 га й зокрема 2 479 військовослужбовців, правоохоронців і членів їхніх сімей уже оформили у власність земельні ділянки загальною площею 4028,27 га, інформують в ГУ Держгеокадастру у Черкаській області.

Для індивідуального садівництва приватизовано 404 ділянки загальною площею 47,18 га й 2075 ділянок загальною площею 3 981,09 га – для ведення особистого селянського господарства.

Землевпорядна служба Черкащини налагодила співпрацю з громадськими організаціями атовців і з координаційною радою учасників АТО Черкаської області задля оперативного забезпечення земельними ділянками наших захисників і створення резерву землі для тих, хто зараз воює.

Також нині проводиться поділ 36 земельних масивів для виділення ділянок учасникам АТО, зокрема поділ 22 земельних масивів здійснюють орендарі цих земель, а Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області формує окремі ділянки зі встановленням кадастрових номерів на 14 земельних масивах, що не перебувають у користуванні сільгоспвиробників.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100