Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.04.2017 13:28

Держгеокадастр надав адмінпослуг на майже 1 млн. грн.


Протягом січня – березня 2017 року спеціалісти структурних підрозділів Держгеокадастру Черкаської області перерахували до Державного й місцевих бюджетів 938 534 грн., що сплатили громадяни та юридичні особи за надані їм адміністративні послуги.

Найбільше коштів – майже 875,5 тис. грн. – надійшло до бюджетів за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори підготували 10 723 таких документів. Щоб виправити технічні помилки у відомостях Державного земельного кадастру, які допущено не з вини органу, що здійснює ведення кадастру, звернулося 150 осіб, сплативши за ці послуги 31,2 тис. грн. За здійснення державної експертизи 467 одиниць землевпорядної документації бюджет поповнено на 23 тис. гривень.

Усього цього року Держгеокадастр Черкащини надав 56 336 адмінпослуг, із них 5 240 – безоплатно. Серед безоплатних адміністративних послуг найбільш затребувані такі: державна реєстрація земельної ділянки (882) і надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями (27,2 тис.). Також видано 790 витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100