Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.04.2017 12:04

Підвищення мінімалки позначилось на якісних характеристиках вакансій


Підвищення мінімального розміру заробітної плати до 3200 грн з січня цього року позитивно вплинуло на якісні характеристики вакансій. Про це повідомив у ході сьогоднішнього засідання міжвідомчої робочої групи директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

– Суттєво збільшився середній розмір заробітної плати за вакансіями, які були заявлені до укомплектування, – сказав Григорій Григорович. – Так, якщо минулого року він становив 2,1 тис. грн, то за вакансіями, заявленими з початку цього року, середній розмір зарплати становить майже 3,7 тис. грн.

Між тим, від початку року більше 3 тисяч роботодавців заявили про потребу в працівниках. Загалом же протягом трьох місяців, навіть з урахуванням суттєвого підвищення мінімальної зарплатні, надійшло 10,3 тис. вакансій. За цей період укомплектовано близько 9 тисяч, рівень укомплектування становив 81,3%, коли по Україні 63,7%.

За словами Григорія Дендемарченка, зростання надходження вакансій дозволило збільшити працевлаштування осіб та розширити сфери постійної і тимчасової зайнятості шляхом укладання трудових договорів, цивільно-правових угод, роботи за сумісництвом.

Між тим, керівник Центру повідомив, що, порівняно з минулим роком, цьогоріч у лютому зросла кількість застрахованих осіб, які здійснюють відрахування до Пенсійного фонду, на 9 тис. осіб. А динаміка середньооблікової чисельності штатних працівників має позитивні тенденції до розвитку.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100