Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
11.04.2017 10:22

Моделі інноваційного розвитку шкіл представили керівники навчальних закладів


В області розпочався громадський захист перспективних моделей інноваційного розвитку шкіл-учасниць цільової обласної програми "Інноваційні школи Черкащини". В цій програмі максимально враховано суспільні потреби населення області щодо рівня освіти, сучасні світові тенденції глобалізації, розвиток науково-інформаційних технологій, досягнення у галузі педагогічних новацій.

Як повідомляють в управлінні освіти і науки Черкаської ОДА, основною метою створення таких шкіл є формування на їхній базі ефективних центрів упровадження досягнень педагогічної науки і перспективного досвіду, підвищення професійної майстерності різних категорій педагогів та керівників навчальних закладів.

Відкриваючи захід, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна наголосила, що учасники проекту "Інноваційні школи Черкащини" мають надзвичайно важливе завдання щодо якісного покращення та осучаснення системи загальної середньої освітньої. Також Оксана Іванівна висловила сподівання, що вивчення досвіду колег стане запорукою створення єдиної системи інноваційного простору, що надасть нові можливості для розвитку як учнів так і педагогів.

Під час представлення перспективних моделей керівники шкіл означили місію, мету діяльності, основні завдання та концептуальну модель новітнього навчального закладу, що має діяти у форматі інноваційної школи. Водночас директори шкіл розповіли про надбання та досягнення своїх навчальних закладів, що стало передумовою для їхньої участі в означеному цільовому проект. Було зважено ризики та перспективи реорганізації навчальних закладів у інноваційні.

Осучаснення навчально-виховного процесу, відмова від авторитаризму, створення лідерського середовища, використання STEM-технологій, багатовекторне компетентнісне навчання, створення якісного розвивального середовища – серед тез доповідачів. "Діти очікують від нас змін і нашим завданням є створити такі якісно нові умови для навчання, коли дітям буде цікаво навчатися, а педагоги матимуть стимул для підвищення своєї кваліфікації", – зазначають учасники заходу щодо основного завдання реалізації проекту.

За результатами проведення громадського захисту матеріали про діяльність означених шкіл будуть розміщені в журналі "Рідна школа", черговий номер якого буде присвячено інноваційним школам Черкащини.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100