Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
31.03.2011 14:53

Водоканалівською баштою зацікавилися європейці


Іллюстрація до новини ""
Фото: Андрій КРАВЕЦЬ
Вивчати башту Шухова, що на території КП "Черкасиводоканал", будуть дослідники міжнародного наукового проекту. Із проханням про сприяння їхній діяльності до директора Водоканалу звернувся керівник проекту – професор, доктор Манфред Шуллер (Технічний університет Мюнхена) та Посольство Федеративної Республіки Німеччина.

Планується, що група дослідників завітає до Черкас у травні–липні і протягом двох тижнів проводитиме деформаційні заміри і складатиме документацію конструкції башти.

– Долучитися до подібної міжнародної роботи – велика честь. Ми із задоволенням сприятимемо роботі учасників цього проекту, – говорить директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко. – Сподіваємося, вивчення нашої гіперболоїдної башти допоможе реалізації цього міжнародного проекту.

Німецько-австрійсько-швейцарський проект "Легкі металоконструкції Шухова" присвячений вивченню творчої спадщини великого російського інженера Володимира Шухова і фінансується Німецьким дослідницьким фондом, Австрійським фондом сприяння науковим дослідженням і Швейцарським національним фондом. Участь у проекті беруть Університет Інсбрука, Технічний університет Мюнхена і Федеральний інститут технологій Цюриха. Партнерами є Московський державний будівничий університет і Нижегородський державний університет архітектури і будівництва.

ДОВІДКА "ПРЕС-ЦЕНТРУ":

Гіперболоїдна башта інженера Шухова у Черкасах побудована у 1911 році. У грудні 1944 року фашисти, відступаючи з міста, зруйнували її. Повністю відбудована у листопаді 1949 року. Нині це унікальна пам'ятка архітектури. Таких башт у світі залишилось не більше 20 із понад 200, побудованих Шуховим.

Підготував: Тетяна НІКІТЕНКО
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100