Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
17.03.2011 09:14

"Черкаський автобус" на третину скоротив збиток


Іллюстрація до новини ""
ПАТ "Черкаський автобус", нещодавно виведене зі структури корпорації "Богдан", завершило 2010 рік з чистим збитком у розмірі 19,047 млн грн., що на 34,7% менше аналогічного показника 2009 років.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", непокритий збиток компанії склав 44,83 млн грн.(у 2009 році – 25,78 млн грн.).

За минулий рік поточні зобов'язання "Черкаського автобуса" зросли на 41,8% – до 67,709 млн грн., довгострокові не змінилися і складають 151,18 млн грн.

Сумарна дебіторська заборгованість підприємства станом на 1 січня 2011 року склала близько 218 млн грн., збільшившись за рік на 9%. Чисельність працівників підприємства до кінця минулого року склала 514 осіб – на 25% (173 особи) менше, ніж роком раніше. До порядку денного зборів внесені, зокрема, питання перевиборів органів управління.

ПАТ "Черкаський автобус" наразі випускає автобуси малого класу "Богдан-А092" з використанням агрегатної бази і двигуна "Isuzu", що складали основну долю у випуску автобусів корпорацією.

Виробництво автобусів малого класу на цьому підприємстві почате в 1999 році. Його виробничі потужності дозволяють випускати до 3 тис. автобусів. Виробничі активи корпорації "Богдан" наразі консолідовані на базі АТ "Богдан Моторс", до складу якої, як окрема юридична особа, входило і ПАТ "Черкаський автобус".

В той же час новим власником 50% акцій ПАТ став закритий пайовий венчурний інвестфонд "Зета" під управлінням КУА "Easy Life" (Київ), яка вже запропонувала всім останнім акціонерам цього підприємства продати свої акції.

Раніше про намір придбати контроль в "Черкаському автобусі" заявив Промінвестбанк (Київ), а президент корпорації "Богдан" повідомив про проведення переговорів з банком щодо його входження в акціонерний капітал ПАТ "Черкаський автобус".

Раніше ЗМІ пов'язували КУА "Easy Life" з ПІБом, але в прес-службі банку цю інформацію агентству не підтвердили. У 2009 році з врахуванням чинників впливу економічної кризи і різкого скорочення попиту на автобуси ПАТ скоротило чистий дохід від реалізації продукції більш ніж в четверо – до 133,4 млн грн., чистий збиток перевищив 29 млн грн.

Підготував: Сергій ДАНИЛОВ
Джерело: Контракты

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100