Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
Правила громадсько-політичного видання "Прес-Центр"
Правила громадсько-політичного видання „Прес-Центр”

1. Загальні положення

1.1. Інформаційно-політичне видання „Прес-Центр” (надалі „видання”) відкрите для відвідування всіма бажаючими. Для того, щоб використовувати послуги сайту в повному обсязі, мати можливість додавати коментарі до матеріалів, отримувати розсилки та брати участь у роботі форуму, Вам необхідно зареєструватися.

1.2. Користувачем видання може стати будь-яка людина, яка погодилася дотримуватись даних правил.

1.3. Кожен учасник спілкування має право на конфіденційність інформації про себе. Відтак забороняється обговорювати фінансові, сімейні та інші інтереси користувачів, авторів та героїв публікацій без їхнього дозволу.

1.4. Звертання на сайті відбувається на "ти" або "Ви". Звертання на "ти" не є неповагою або недружнім знаком по відношенню до співрозмовника.

1.5. Наше видання є постмодерованим. Інформація, розміщена у виданні (за винятком інформаційних матеріалів), попередньо не переглядається і не редагується, але адміністрація і модератори залишають за собою право зробити це пізніше.

1.6. Усі повідомлення відображають виключно думки їх авторів. Адміністрація видання не є відповідальною за будь-яку інформацію, коментарі та думки користувачів.

1.7. Користувачі зобов’язуються не застосовувати одержану інформацію в цілях, заборонених КК України та нормами міжнародного права.

1.8. Адміністрація не несе відповідальності за можливі наслідки використання інформації і посилань.

1.9. Передрук матеріалів дозволено лише за умови обов’язкового посилання
на www.pres-centr.ck.ua .

1.10. Адміністрація залишає за собою право змінювати дані правила без попереднього повідомлення. Усі зміни набувають чинності з моменту їх публікації. Про внесення змін можна дізнатися на форумі в розділі „Питання та відповіді стосовно роботи сайту” (тема „Оновлення сайту”).

1.11. Якщо Ви не згодні з вищенаведеними вимогами, Ви повинні негайно покинути наш сайт.

2. Реєстрація користувачів та скасування реєстрації

2.1. Для реєстрації необхідно заповнити форму. Поля, позначені зірочкою „*”, є обов’язковими для заповнення. Заповнення полів „Ім’я прізвище” та „Дата народження” має рекомендаційний характер.

2.2. При написанні ніку користувача використовуються символи англійського алфавіту. Бажано уникати цифр у ніку, виключенням є ситуації, коли ваш улюблений нік (наприклад „Lena”) вже зайнятий. У такому разі дозволяється використати цифровий знак при написанні ніку (наприклад „Lena_83”).

2.3. Заборонено реєстрацію ніків, які читаються як нецензурні та лайливі слова (англійською, російською або українською мовами), або нагадують ці слова за звучанням чи написанням.

2.4. Заборонено реєстрація кількох ніків одним користувачем.

2.5. Заборонено реєстрацію ніків, які складаються виключно з цифр, або переважно з цифр.

2.6. Підтвердити реєстрацію шляхом переходу на посилання, вислане на E-mail, необхідно не пізніше, ніж через місяць з моменту заповнення форми. У разі, якщо за цей термін користувач не завершив реєстрацію, адміністрація видання повинна вислати попередження про необхідність завершити реєстрацію. Якщо користувач не завершив реєстрацію через тиждень після надсилання цього повідомлення, адміністрація має право скасувати заповнену форму та видалити користувача з бази даних видання.

2.7. Адміністрація має право скасувати реєстрацію користувача у випадках, коли процедура реєстрації завершена, але протягом півроку він (користувач) не залишив жодного повідомлення. У такому випадку реєстрація скасовується без попередження.

2.8 Якщо реєстрація скасована, користувач має право зареєструватися ще раз. Цей пункт не поширюється на „забанених” користувачів.

3. На сайті заборонено

3.1. Порушувати тематику форумів та розділів.

3.2. Створювати теми, які недавно вже обговорювалися на цьому форумі.

3.3. Створювати одну й ту саму тему в декількох розділах.

3.4. Створювати теми з малозмістовними назвами. Теми, які починаються з виклику, наприклад: „А Вам слабо...”, „Що немає хоробрих...”, „Якщо є розумні...” тощо.

3.5. Використовувати ненормативну лексику, грубі вирази, ображати національні або релігійні, розпалювати ворожнечу, закликати до порушення державного устрою України тощо.

3.6. При коментуванні матеріалів розміщених в інформаційній частині заборонено ображати авторів матеріалів та/або героїв публікації.

3.7. Розміщувати рекламу без дозволу адміністратора. Рекламою також вважається посилання на рекламований сайт, з адресою або без, або домашню сторінку в підписі.

3.8. Виставляти кряки, серійні номери до програм або вже зламані програми. Також заборонено залишати посилання на них.

3.9. Писати повідомлення, які не несуть корисної інформації (флудити, офтопити) в тематичних розділах.

3.10. Систематично вживати завідомо спотворені слова ("медвед", "превед", "кросавчег" і т.п.). та "завуальовані" нецензурні вирази (в яких літери замінені знаками „*,@, %, &, тощо”. Єдиний розділ де можна частково порушувати цей пункт „Розваги”. Але обов’язково дотримуючись правил цього розділу.

3.11. Давати лише частину інформації та залишати посилання на ресурс, якій розмістив цю інформацію, з метою зацікавити читача та спонукати його відвідати сайт джерела. Наприклад: В Черкасах відключать воду гіперпосилання. (дивіться п.1.18. даних правил).

3.12. Зловживати засобами виділення тексту (великі букви, колір, жирний шрифт і т.д.).

3.13. Зловживати тегом [Quote] – цитата користувача. При використовуванні цитат не забувайте видаляти зайве, залишаючи тільки суть. Дозволяється не більше трьох цитат в одному повідомленні (не більше 150 знаків (з пробілами) кожна).

3.14. Використовувати транслітерацію в написанні повідомлень. Допускається лише одне повідомлення „pidkazhit’ yak vstanovyty ukrayns’kiy shrift na moemu komputeri”.

4. Рекомендації щодо створення нових тем та повідомлень на форумі

4.1. Основна мова порталу – українська, на форумі допускається спілкування російською мовою.

4.2. Адміністрація вітає висловлювання різних позицій користувачів стосовно обговорюваної теми.

4.3. Перед тим, як залишити повідомлення або використати послуги видання, Ви зобов’язані уважно ознайомитися із загальними правилами, а також правилами розділу та беззаперечно дотримуватися їх.

4.4. Перед створенням нової теми на форумі рекомендується скористатися пошуком. Можливо, питання, яке Ви хочете поставити, вже обговорювалося. Якщо Ви розв’язали проблему самотужки, будь ласка, напишіть про це (зі вказівкою того, як Ви це зробили). Якщо хочете закрити свою тему або повідомлення, повідомте про це модератора.

4.5. Створюйте нові теми тільки у відповідних розділах. Якщо тема не підходить ні під жоден з розділів, або Ви маєте сумніви щодо правильності свого вибору – запитайте в модератора, надіславши йому приватне повідомлення.

4.6. У заголовку бажано стисло висловити суть справи; а в повідомленні дати докладний опис проблеми або повідомлення.

4.7. У випадку технічного питання, для спрощення його розуміння, необхідно детально описати тип, модель апаратури чи конфігурацію комп’ютера; що вже зроблено і що конкретно треба вирішити, тобто якої відповіді Ви чекаєте на форумі.

4.8. Якщо Ви використовуєте інформацію з іншого ресурсу, необхідно розміщувати найважливішу, завершену частину повідомлення – щоб користувачі розуміли всю суть повідомлення, не заходячи на портал, звідки це взято. Розміщення гіперпосилання „взято звідси” – вітається, і є обов’язковим, якщо це зазначено на сайті джерела.

4.9. Необхідно перевіряти грамотність вашого повідомлення – граматичні, синтаксичні та орфографічні помилки заважають розумінню суті питання і дратують учасників обговорення. Якщо Ви не впевнені у правильності написання того чи іншого слова (речення) – перевірте, попередньо написавши повідомлення в будь-якому текстовому редакторі, в якому є автоматична перевірка правопису.

4.10. Заборонено ставити кілька постів одного користувача поспіль. Якщо ви хочете доповнити повідомлення – відредагуйте його. Друге повідомлення поряд зі своїм можна поставити лише, якщо тривалий час немає відповіді на Ваше попереднє повідомлення.

4.11. Не вставляйте в повідомлення форуму малюнок шириною більш 500 px і розміром більш 50 Kb. Такі малюнки можна вказувати у вигляді посилання.

5. Модерування видання та розв’язання суперечок між користувачами та адміністрацією видання

5.1. За дотриманням правил в інформаційній частині видання стежить редактор, який має право видаляти коментарі, робити попередження користувачам та блокувати їх доступ до наповнення видання.

5.2. За дотриманням правил на форумі стежать модератори та редактор. Вони мають право редагувати, видаляти повідомлення і закривати теми в контрольованих ними розділах. Якщо повідомлення суперечить цим правилам, модератор має право редагувати або видалити повідомлення без згоди автора повідомлення, поставивши автора до відома приватним повідомленням. Також модератори мають право робити попередження користувачам та блокувати їх доступ до наповнення видання. У разі блокування прав доступу користувача, останньому повідомляється про це на E-mail.

5.3. За систематичне або грубе порушення правил модератори або адміністрація можуть заблокувати доступ користувача до порталу „забанити”.

5.4. Обговорювати й засуджувати дії модераторів і адміністрації дозволяється лише в особистому листуванні або у скарзі, направленій адміністрації порталу. Винятком є тематичний розділ „Пропозиції користувачів”. При обговорені заборонено переходити на особистості. Предметом дискусії можуть бути лише конкретні дії модераторів та адміністрації. При переході на особистості – відразу „бан”.

5.5. Суперечки з адміністрацією порталу та модераторами дозволені лише в розділі „пропозиції користувачів” (у темах: „апеляція”, „обговорення дій адміністрації та модераторів” тощо) або приватних повідомленнях. За порушення цієї вимоги – миттєво „бан” та видалення повідомлень, які містять суперечку або образу модераторів чи адміністрації.

5.6. Якщо користувач не згоден з діями модератора, він може направити свій протест модератору приватним повідомленням або електронною поштою.

5.7. Якщо відповідь модератора Вас не задовольнила або була, на вашу думку, несправедливою, Ви маєте право написати листа адміністрації видання.

5.8. Вищою інстанцією щодо розгляду будь-яких суперечок між користувачами видання та модераторами є Апеляційна комісія.

5.9. Якщо і це не допомогло, а Ви вважаєте, що не порушували правил, напишіть листа адміністрації видання editor@pres-centr.ck.ua (тема повідомлення – „Апеляційна комісія”), і Ваші дії буде оцінено апеляційною комісією, до складу якої входять усі модератори та адміністрація видання.

5.10. Дані правила діють у всіх розділах і форумах порталу. Якщо у Вас виникли які-небудь проблеми з сайтом – напишіть листа адміністрації видання editor@pres-centr.ck.ua .

редакція від 17 листопада 2006 року


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100